III EDYCJA - LIDER KSIĘGOWOŚCI

(2014-01-01)

Gala Finałowa III edycji Konkursu Lider Księgowości 2014, która odbyła się 22 maja w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie, była ukoronowaniem kilkumiesięcznych zmagań o tytuł najlepszego polskiego księgowego.

Tytuł Lidera Księgowości 2014 wraz z Nagrodą Główną – wycieczką na kurs językowy na Maltę ufundowaną przez firmę ATAS – przedstawiciela renomowanych szkół językowych za granicą, oraz ufundowanymi przez Wolters Kluwer: tabletem Samsung Galaxy Tab 2, a także zestawami programów: Vademecum Głównego Księgowego w wersji Platinum i LEX Navigator Procedury Podatkowe oraz roczną prenumeratą miesięcznika Przegląd Podatkowy otrzymała Pani Marta Wójcicka.

Drugie miejsce wywalczył Pan Michał Dziewięcki, który otrzymał następujące nagrody ufundowane przez Wolters Kluwer: roczny dostęp do publikacji Vademecum Głównego Księgowego w wersji Gold, roczną prenumeratę czasopisma Przegląd Podatkowy oraz telefon komórkowy Nokia Lumia 520.

Trzecie miejsce powędrowało do Pani Renaty Wróbel, która otrzymała ufundowany przez Wolters Kluwer roczny dostęp do publikacji Vademecum Głównego Księgowego w wersji Silver oraz roczną prenumeratę miesięcznika Przegląd Podatkowy.

Ponadto Jury zdecydowało się przyznać wyróżnienie, które przypadło Pani Agacie Maciejczyk z nagrodą w postaci rocznej prenumeraty Przeglądu Podatkowego.

Wszyscy Finaliści konkursu otrzymali także zestawy książek ufundowane przez Wolters Kluwer.

Więcej informacji na stronie: www.liderksiegowosci.pl/edycja2014/

Back to Top